Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Open
ta: திற

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Close
ta: மூடு
