Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Open
th: เปิด

en: Close
th: ปิด
