Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ug: يىپىش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Close
ug: يېپىش
