Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Close
az: Bağlı

en: Offset
az: Ofset
