Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Closed
de: Geschlossen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Label
de: Beschriftung

en: Open
de: Geöffnet

en: Overridden
de: Übersteuert

en: Close
de: Schließen

en: Date fields
de: Datumsfelder

en: Offset
de: Versatz

en: Registration
de: Registrierung

en: -- None --
de: -- Keine --

en: Registration Date
de: Registrierungsdatum
