Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Open
hu: Nyitott

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Close
hu: Bezár

en: Offset
hu: Eltolás

en: Registration
hu: Regisztráció

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: Registration Date
hu: Regisztráció dátuma

en: - Select Date -
hu: - Dátum kiválasztása -
