Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Close
mr: बंद
