Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Overridden
ne: बदर भयो
