Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Open
fa: باز

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Close
fa: بستن

en: Offset
fa: جابجایی
