Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Open
sk: Otvorené

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Offset
sk: Ofset

en: Registration
sk: Registrácia
