Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Open
te: తెరువు

en: Close
te: మూసివేయి
