Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
