Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής
