Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti
