Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas
