Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni
