Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-alpha0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Utility
vi: Tiện ích
