Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka
