Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Utility
fr: Utilité

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission
