Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Utility
gl: Utilidade

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
