Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Submit button text
id: Teks tombol kirim
