Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission
