Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz
