Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere
