Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Utility
ca: Utilitat

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament
