Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Utility
da: anvendelighed

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap
