Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
