Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop
