Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки
