Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp
