Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання
