Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst
