Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar
