Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
