Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Yes
es: Sí

en: Utility
es: Utilidad

en: Submit button text
es: Texto del botón de envío
