Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
