Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Disabled
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト
