Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
