Registration Digistore Thank You Page (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata
