Registration transitions (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Confirmation page
ar: صفحة التاكيد
