Registration transitions (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Registration
ca: Registre

en: Confirmation page
ca: Pàgina de confirmació

en: Add transition
ca: Afegeix una transició

en: Delete transition
ca: Suprimeix la transició
