Registration transitions (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Registration
de: Registrierung

en: Confirmation page
de: Bestätigungsseite

en: New transition
de: Neuer Übergang

en: This transition already exists.
de: Diesen Übergang gibt es bereits.

en: Add transition
de: Änderungsvorgang hinzufügen

en: Delete transition
de: Änderungsvorgang löschen
