Registration transitions (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: Add transition
et: Lisa olekusiire

en: Delete transition
et: Kustuta olekusiire
