Registration transitions (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Confirmation page
hu: Megerősítési oldal

en: Add transition
hu: Átmenet hozzáadása

en: Delete transition
hu: Átmenet törlése
