Registration transitions (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Registration
it: Registrazione

en: Confirmation page
it: Pagina di conferma

en: Add transition
it: Aggiungi transizione
