Registration transitions (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Registration
ja: 登録

en: Confirmation page
ja: 確認ページ

en: Add transition
ja: 遷移の追加

en: Delete transition
ja: 遷移の削除
