Registration transitions (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Registration
kk: Тіркелу
