Registration transitions (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Confirmation page
pl: Strona potwierdzenia

en: New transition
pl: Nowe przejście

en: This transition already exists.
pl: To przejście już istnieje.

en: Add transition
pl: Dodaj przejście

en: %from to %to
pl: %from do %to

en: Delete transition
pl: Usuń przejście
