Registration transitions (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Registration
pt: Registro

en: Confirmation page
pt: Página de confirmação

en: New transition
pt: Nova transição

en: This transition already exists.
pt: Esta transição já existe.

en: Add transition
pt: Adicionar transição

en: Delete transition
pt: Excluir transição
