Registration transitions (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Registration
tr: Kayıt

en: Confirmation page
tr: Onaylama sayfası

en: Add transition
tr: Geçiş ekle

en: Delete transition
tr: Geçişi sil
